Özge Özpirinçci Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Özge Özpirinçcinin En büyük Fanı

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Acaba Bu Diziyi Melekler Korur mu?

4 posters
YazarMesaj
*özqe^ci*
UyarıLı
UyarıLı
*özqe^ci*

Ruh Hali : Acaba Bu Diziyi Melekler Korur mu? Dusunc10
Teşekkür Sayısı : 0
Doğum tarihi : 07/02/96
İş/Hobiler : okuLLLL
Lakap : diLoş
Uyarı :
Acaba Bu Diziyi Melekler Korur mu? Left_bar_bleue20 / 3020 / 30Acaba Bu Diziyi Melekler Korur mu? Right_bar_bleue

Rep puanı :
Acaba Bu Diziyi Melekler Korur mu? Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Acaba Bu Diziyi Melekler Korur mu? Right_bar_bleue

Konu Sayısı Puanı :
Acaba Bu Diziyi Melekler Korur mu? Left_bar_bleue21 / 10021 / 100Acaba Bu Diziyi Melekler Korur mu? Right_bar_bleue

Acaba Bu Diziyi Melekler Korur mu? Empty
MesajKonu: Acaba Bu Diziyi Melekler Korur mu?   Acaba Bu Diziyi Melekler Korur mu? I_icon_minitimeSalı Nis. 21, 2009 3:04 pm

Perşembe akşamları bağlı olduğum bir dizi olmadığı için biraz ondan biraz bundan karma bir çerez tabağı yapıyorum çayın yanına. Dün akşam çerez tabağımın Şam fıstığı rütbesine "Melekler Korusun"u layık gördüm, başladım izlemeye. İlk bölümünü kaçırmıştım, bolca yayınlanan tekrarlarda denk geldiğim kadarıyla konuyu kavrayabildim. Karakterlerin çoğu oturmuş. Özellikle Melek (Hümeyra), Salih (Avni Yalçın), İpek (Özge Özprinçci) ve Özgür (Selin Şekerci). Meleğin otoriter ve sert yanının altında hafif bir "Telviye Hanım" barındırması güzel geldi. Mezar başında Çehow'un Martı'sıyla ilgili yanılmayı, çok güzel oynadı. Tabi orada senaryonun da apayrı bir rolü var. Dizide eksikler var tabi, umarım onlarda kısa sürede giderilip, mantık hataları ve açıklar en aza indirilir.

Selin Şekerci daha önceden Kavak Yelleri'nde de bir bölüm oynamış ancak hatırlamadığım bir yüz. Bu dizide özellikle kavga sahnesinde izlediğim performans gayet başarılıydı, kendisi İzmir Devlet Tiyatrosu'nda yer almış. Yeteneğin yanısıra aldığı eğitiminde izlerini taşıyan bir oyuncu.

Diziyi izlemeden, oyuncular üzerine yazdığım yazımda başarılı bir yapım olacağını düşündüğümü belirtmiştim ancak şu anda aynı fikirde değilim, maalesef ki bu dizinin uzun soluklu olmayacağını düşünüyorum. Ana karakterler harici, diğer karakterlerin seçimleri daha iyi yapılmalıydı.
Beril ÖZNAZLI
[alıntı]
Leminda.
Admin
Admin
Leminda.

Ruh Hali : Acaba Bu Diziyi Melekler Korur mu? Mutlu10
Teşekkür Sayısı : 9
Doğum tarihi : 23/09/95
İş/Hobiler : İnternet <<< Özgem
Lakap : Özgkopat xD
Uyarı :
Acaba Bu Diziyi Melekler Korur mu? Left_bar_bleue0 / 300 / 30Acaba Bu Diziyi Melekler Korur mu? Right_bar_bleue

Rep puanı :
Acaba Bu Diziyi Melekler Korur mu? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Acaba Bu Diziyi Melekler Korur mu? Right_bar_bleue

Konu Sayısı Puanı :
Acaba Bu Diziyi Melekler Korur mu? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Acaba Bu Diziyi Melekler Korur mu? Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Acaba Bu Diziyi Melekler Korur mu?   Acaba Bu Diziyi Melekler Korur mu? I_icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 3:53 pm

Teşekkür Ederiz.
http://ozgeozpirincci-fan.benimforum.org
CezaJı-İrem
Yeni ısınan Üye
Yeni ısınan Üye
CezaJı-İrem

Ruh Hali : Acaba Bu Diziyi Melekler Korur mu? Agresi10
Teşekkür Sayısı : 0
Doğum tarihi : 14/02/96
İş/Hobiler : Cezam
Lakap : İroşş
Uyarı :
Acaba Bu Diziyi Melekler Korur mu? Left_bar_bleue0 / 300 / 30Acaba Bu Diziyi Melekler Korur mu? Right_bar_bleue

Rep puanı :
Acaba Bu Diziyi Melekler Korur mu? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Acaba Bu Diziyi Melekler Korur mu? Right_bar_bleue

Konu Sayısı Puanı :
Acaba Bu Diziyi Melekler Korur mu? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Acaba Bu Diziyi Melekler Korur mu? Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Acaba Bu Diziyi Melekler Korur mu?   Acaba Bu Diziyi Melekler Korur mu? I_icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 3:54 pm

TeşekkürLer
ahmet(ysmn)
Siteden Atıldı !
Siteden Atıldı !
ahmet(ysmn)

Ruh Hali : Acaba Bu Diziyi Melekler Korur mu? Agresi10
Teşekkür Sayısı : 2
Doğum tarihi : 06/05/96
İş/Hobiler : furbolcu
Lakap : kazım kazım
Uyarı :
Acaba Bu Diziyi Melekler Korur mu? Left_bar_bleue30 / 3030 / 30Acaba Bu Diziyi Melekler Korur mu? Right_bar_bleue

Rep puanı :
Acaba Bu Diziyi Melekler Korur mu? Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Acaba Bu Diziyi Melekler Korur mu? Right_bar_bleue

Konu Sayısı Puanı :
Acaba Bu Diziyi Melekler Korur mu? Left_bar_bleue30 / 10030 / 100Acaba Bu Diziyi Melekler Korur mu? Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Acaba Bu Diziyi Melekler Korur mu?   Acaba Bu Diziyi Melekler Korur mu? I_icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 12:58 pm

sağol..

Acaba Bu Diziyi Melekler Korur mu?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» PsdiLi meLekLer korusun resimLeri İddia ediyorum Harika [meLekLer Korusun]
» Melekler Korusun
» Melekler Korusun Replikler..
» melekler korusun resimleri!!!
» Melekler Korusun Dizi Seti