Özge Özpirinçci Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Özge Özpirinçcinin En büyük Fanı

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Moderatör olmak istiyorum

3 posters
YazarMesaj
[Naughty]
Moderatör
Moderatör
[Naughty]

Ruh Hali : Moderatör olmak istiyorum Melek10
Teşekkür Sayısı : 3
Doğum tarihi : 01/01/81
İş/Hobiler : ..?
Lakap : ..?
Uyarı :
Moderatör olmak istiyorum Left_bar_bleue0 / 300 / 30Moderatör olmak istiyorum Right_bar_bleue

Rep puanı :
Moderatör olmak istiyorum Left_bar_bleue30 / 10030 / 100Moderatör olmak istiyorum Right_bar_bleue

Konu Sayısı Puanı :
Moderatör olmak istiyorum Left_bar_bleue23 / 10023 / 100Moderatör olmak istiyorum Right_bar_bleue

Moderatör olmak istiyorum Empty
MesajKonu: Moderatör olmak istiyorum   Moderatör olmak istiyorum I_icon_minitimePerş. Haz. 11, 2009 11:08 am

[center] Arkadaşlar , daha doğrusu yetkililer lütfen bakar mısınız ? Ben bu foruma yeni geldim. Ve moderatör olmak istiyorum. Daha önce birçok yerde moderatör , yönetici , co admin , admin vs. oldum. Eğer bir konu açılmışsa onu noktasına kadar okurum ki uyarı verebileyim veya yanlışı düzeltebileyim. Şuan 3 yerde emekliyim. Burada da önce moderatör daha sonra siz nereye uygun görürseniz o tür olurum x) Günde 4 saat pc başındayım. Tüm sanatçılar hakkında derince bilim var . Photoshop yapabşiliyoyurm. Sanatçıların resimlerini şarkılarını falan bulabilirim. Kaliteli indirme linkleri verebilir , yapabileceğim şeyler hakkında ders verebilrim. Bu tür şeylerde bolca deneyimim var. Şartları okudum yeni olduğum için birşeyler yapamadım ama açıklamama izin verin x) Bana güveneceksiniz x)

-) Bölüm hakında yeterli bilğiye sahip olmak. Fan Club bölümünde mod olmak istiyorum emin olun sanatçılar hakkında uzun ve fazlaca bilgim var
2-) Forumda günlük ortalama 2 saat online olmak. 2 gün birşey değikl olurum tabii ki x) /b]
3-) Foruma atığı her mesajda Özge Ö.forumlarını temsil edeceğinden gereken özeni bu güne kadar göstermiş olmak... ( Tüm mesajlarını incelenecektir... )
4-) Forumda en az 50 mesajı olmak [b] Bu kolay ama sadee "Teşekkürler " mesajı mesaj değildir. Yapılan katılıma saygı olarak uzun uzun yorum yazmak gerekir x)

5-) Başka forumlarda moderatörlük yapmış veya halen devam etmekte ise bunu mesajında mutlaka berlirtmek... İşte bu çok kolay x) İsterseniz size sayarım birçok modluğum var
6-) Daha önce süreli/süresiz banlanmamış olmak...
7-) Yönetici arkadaşlarla uyum içersinde karşılıklı anlayış ve hoşgörü çercevesinde görevini yerine getirebilecek... Saygı karşılıklıdır. Saygı olmazsa sevgi de olmaz x Forum içinde sen önemlisi saygı ve sevgi
8-İstedigi böLüm hakkında en az 25 konusu oLmak.. Bu çok kolay bir günde çok fazla konu açabilrim [ Gerekli konular]
9-) Kesinlikle en az 2 üye buLmak..![b] İsterseniz kalıcı olaak 10 üye bulabilirim

Sadece bunlarda değil isterseniz ilk deneme mod ypın ama bilinki pişman olmyacaksınız x
Leminda.
Admin
Admin
Leminda.

Ruh Hali : Moderatör olmak istiyorum Mutlu10
Teşekkür Sayısı : 9
Doğum tarihi : 23/09/95
İş/Hobiler : İnternet <<< Özgem
Lakap : Özgkopat xD
Uyarı :
Moderatör olmak istiyorum Left_bar_bleue0 / 300 / 30Moderatör olmak istiyorum Right_bar_bleue

Rep puanı :
Moderatör olmak istiyorum Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Moderatör olmak istiyorum Right_bar_bleue

Konu Sayısı Puanı :
Moderatör olmak istiyorum Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Moderatör olmak istiyorum Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Moderatör olmak istiyorum   Moderatör olmak istiyorum I_icon_minitimePerş. Haz. 11, 2009 11:52 am

Size Güveniyorum.1 hafta içinde Fan clubler bölümüne 25 veya daha fazla konu açmassanız mod olamazsınız.Şuanda 1 haftalıgına deneme modsunuz dediğim gibi 1 hafta içinde gerekli şartları uygulamazsanız mod olma şansınız %0 dır.

Tebrikler...
[Kilit]
http://ozgeozpirincci-fan.benimforum.org
Mss.Nasoş(:
Siteden Atıldı !
Siteden Atıldı !
Mss.Nasoş(:

Ruh Hali : Moderatör olmak istiyorum Asik10
Teşekkür Sayısı : 9
Doğum tarihi : 26/01/96
İş/Hobiler : öğrenci.dans
Lakap : Yok
Uyarı :

Rep puanı :

Konu Sayısı Puanı :

MesajKonu: Geri: Moderatör olmak istiyorum   Moderatör olmak istiyorum I_icon_minitimePerş. Haz. 11, 2009 7:57 pm

TEBRİKLER.....

Moderatör olmak istiyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Moderatör olmak istiyorum
» Mod olmak İstiyorum
» Adminimden birşey istiyorum