Özge Özpirinçci Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Özge Özpirinçcinin En büyük Fanı

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

İlk kez güneş enerjisiyle çalışan bir uçak Alp'leri geçti.

YazarMesaj
Leminda.
Admin
Admin
Leminda.

Ruh Hali : İlk kez güneş enerjisiyle çalışan bir uçak Alp'leri geçti. Mutlu10
Teşekkür Sayısı : 9
Doğum tarihi : 23/09/95
İş/Hobiler : İnternet <<< Özgem
Lakap : Özgkopat xD
Uyarı :
İlk kez güneş enerjisiyle çalışan bir uçak Alp'leri geçti. Left_bar_bleue0 / 300 / 30İlk kez güneş enerjisiyle çalışan bir uçak Alp'leri geçti. Right_bar_bleue

Rep puanı :
İlk kez güneş enerjisiyle çalışan bir uçak Alp'leri geçti. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100İlk kez güneş enerjisiyle çalışan bir uçak Alp'leri geçti. Right_bar_bleue

Konu Sayısı Puanı :
İlk kez güneş enerjisiyle çalışan bir uçak Alp'leri geçti. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100İlk kez güneş enerjisiyle çalışan bir uçak Alp'leri geçti. Right_bar_bleue

İlk kez güneş enerjisiyle çalışan bir uçak Alp'leri geçti. Empty
MesajKonu: İlk kez güneş enerjisiyle çalışan bir uçak Alp'leri geçti.   İlk kez güneş enerjisiyle çalışan bir uçak Alp'leri geçti. I_icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 5:43 pm

Sunseeker 2 adlı güneş uçağı ilk kez Alp'leri geçti.

Bu zor ve ilginç yolculuğun mimarı Eric Raymond.

Raymond, 5.5 saat süren yolculuğun ardından açıklama yaptı.

Uçakla Alp'leri geçen Eric Raymond şunları söyledi: "Hayatım boyunca yaptığım en zor şeylerden biriydi. Ama aynı zamanda yaptığımı en güzel ve etkileyici uçak yolculuğuydu. Hava çok bulutluydu. Zaman zaman büyük zorluklar yaşadım. Uçağım bulutlar nedeniyle alçalmak zorunda kaldı. Ama bulutlar aralandığında tekrar güç kazanıp yükselebildim. Tüm yolculuk 5.5 saat sürdü. Geri döndüğümüzde televizyon kameraları bizi bekliyordu. Bundan sonraki hedefimiz daha uzun bir yolculuk yapabilmek"...
http://ozgeozpirincci-fan.benimforum.org

İlk kez güneş enerjisiyle çalışan bir uçak Alp'leri geçti.
1 sayfadaki 1 sayfası