Özge Özpirinçci Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Özge Özpirinçcinin En büyük Fanı

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yabancı Gelin Lorrainne Müslüman oluyor !

YazarMesaj
Leminda.
Admin
Admin
Leminda.

Ruh Hali : Yabancı Gelin Lorrainne Müslüman oluyor ! Mutlu10
Teşekkür Sayısı : 9
Doğum tarihi : 23/09/95
İş/Hobiler : İnternet <<< Özgem
Lakap : Özgkopat xD
Uyarı :
Yabancı Gelin Lorrainne Müslüman oluyor ! Left_bar_bleue0 / 300 / 30Yabancı Gelin Lorrainne Müslüman oluyor ! Right_bar_bleue

Rep puanı :
Yabancı Gelin Lorrainne Müslüman oluyor ! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Yabancı Gelin Lorrainne Müslüman oluyor ! Right_bar_bleue

Konu Sayısı Puanı :
Yabancı Gelin Lorrainne Müslüman oluyor ! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Yabancı Gelin Lorrainne Müslüman oluyor ! Right_bar_bleue

Yabancı Gelin Lorrainne Müslüman oluyor ! Empty
MesajKonu: Yabancı Gelin Lorrainne Müslüman oluyor !   Yabancı Gelin Lorrainne Müslüman oluyor ! I_icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 5:39 pm

Magazin turu

Türkiyeyi daha iyi tanıdım, Türk olamıyorum Fakat Müslüman olacağım !

Yabancı gelin yarışma programını altınları alarak yarışma birincisi olan Hollandalı Lorrainne, program süresince dürüst davranışları ile Türkiye’nin kalbini kazanmıştı. Yarışma programının ilk gününden itibaren, damat adaylarından hiçbiri ile bir evlilik düşünmediğini belirten Lorrinne Hollandalı olmasına rağmen , Türk örf ve geleneklerine uygun davranışları ile dikkatleri üzerine çekmişti.

Yarışma süresince Türkiyeyi daha iyi tanıdığını belirten Hollandalı güzel model , Müslüman olmaya karar verdi.Şu anda annesi ile Alanya da olan Lorainne ‘ En son kitap Kuran-ı Kerim’e inanıyorum, okumaya başladım ve kendimi buldum, artık hayatıma bir Müslüman olarak devam etmek istiyorum’ dedi.Güzel Model Önümüzdeki hafta İstanbul’a gelerek dinini resmi olarak Müslüman olarak değiştirecek.
http://ozgeozpirincci-fan.benimforum.org

Yabancı Gelin Lorrainne Müslüman oluyor !
1 sayfadaki 1 sayfası